PIEROGI AND MORE


warsztaty pierogów dla turystów
 

Właścicielka małej rodzinnej restauracji i doświadczony kucharz zarazem zaprasza na oryginalną lekcję robienia PIEROGÓW. Idealny sposób, aby poznać tajemnice tego najsłynniejszego polskiego dania. Pierogi można robić na wiele sposobów, z niezliczonymi rodzajami farszów. Zapisz się na lekcję, a rodzina i znajomi będą zachwyceni Twoją nową umiejętnością! Organizator zapewnia łatwe do wykonania przepisy.

PRZYDATNE INFORMACJE

SPRAWDŹ

DOSTĘPNE JĘZYKi

polski, angielski, francuski

www.facebook.com/pierogiandmore

CENA

150 zł

 

tel: + 48 534 553 336

mail: pierogiandmore@gmail.com


WPT 1313


WYCIECZKI PO WARSZAWIE RETRO autami

 

W ofercie WPT 1313 znajdują się zarówno wycieczki dla osób indywidualnych, grup, jak i korporacji. Podczas tematycznych tras można poznać historię i kulturę dawnej i współczesnej Warszawy. Propozycje dla biznesu obejmują kreatywne imprezy integracyjne, gry miejskie i wycieczki dopasowane do potrzeb klienta. Wszystko realizowane z dużą dawką adrenaliny i dobrej zabawy.

PRZYDATNE INFORMACJE

SPRAWDŹ

tel: +48 22 882 13 13

mail: biuro@wpt1313.com

www.wpt1313.pl

CENA

od 499 zł

DOSTĘPNE JĘZYKI

polski, angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, rosyjski


MUZEUM SPORTU I TURYSTYKI


HISTORIA POLSKIEGO SPORTU W PIGUŁCE

 

Zbiory muzeum liczą ponad 45 tys. eksponatów –  medalI, żetonów, plakatów, pucharów, odznak sportowych, i turystycznych oraz monet, sztandarów, flag, proporców i emblematów, strojów i sprzętu sportowego, dzieł sztuki (rzeźby, malarstwo, grafika, medale artystyczne, tkanina) o tematyce sportowej, a także zbiorów filatelistycznych i numizmatycznych, ponad 15 tys. fotografii, 16 tys. książek oraz ponad 2 tys. dokumentów i archiwaliów. Kolekcję muzealną uzupełnia dokumentacja filmowa i dźwiękowa.

PRZYDATNE INFORMACJE

SPRAWDŹ

 

Muzeum Sportu i Turystyki

ul. Wybrzeże Gdyńskie 4, 01-531 Warszawa

rezerwacje dla grup: 22 560 37 86

mail: edukacja@muzemsportu.waw.pl

BILETY

normalny 14 zł

ulgowy 10 zł

grupowy 8 zł 

rodzinny 30 zł

GODZINY OTWARCIA

wtorek - piątek

9.00 - 17.00

soboty i niedziele

10.00 - 17.00

Ostatnie wejście: 16.30

 

CHOPIN POINT WARSAW


Koncerty Chopinowskie dla turystóW i szkół

 

W tym wyjątkowym miejscu codziennie o godz. 19:00 można dołączyć do kameralnego koncertu Chopinowskiego i doświadczyć magii ponadczasowej muzyki w wykonaniu profesjonalnych pianistów, wirtuozów fortepianu. Umiejscowienie w budynku w którym F. Chopin grał w wieku 13 lat, nieformalne wnętrze nawiązujące do klimatu XIX w salonów wzmaga odbiór muzyki i przenosi słuchaczy w inny wymiar. Jest to obowiązkowa pozycja dla odwiedzających miasto Chopina. Przed koncertem goście są częstowani miodem pitnym/sokiem jabłkowym a koncert rozpoczyna się krótkim wprowadzeniem o Fryderyku Chopinie oraz o artyście.

Na życzenie organizowane są koncerty zamknięte dla grup, oraz koncerty jubileuszowe.

PRZYDATNE INFORMACJE

SPRAWDŹ

Dla szkół organizowane są na zamówienie koncerty edukacyjne, odnoszące się do programu szkolnego, który jest połączeniem wykonania utworów przez profesjonalnego artystę oraz opowieści o młodym Chopinie i jego twórczości w kontekście historii, językiem dostosowanym do wieku słuchaczy.

dostępne języki: angielski / polski

Cena

60 zł

Chopin Point Warsaw

Krakowskie Przedmieście 62

info@chopin.events

+48 601 333 433