10 mar 2019

PGE NARODOWY dołącza do akcji „Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny”

W dniach 15 – 17 marca odbędzie się kolejna edycja ogólnopolskiej akcji „Polska zobacz więcej, weekend za pół ceny”

W weekend 15 do 17 marca na PGE Narodowym wraca akcja "Weekend za pół ceny". W jej ramach można zwiedzać naszą arenę płacąc tylko połowę ceny za bilet. Oferta dotyczy wycieczek indywidualnych. Rezerwacji można dokonywać od 28 lutego w naszym sklepie internetowym.

Bilety w specjalnych cenach obejmują wszystkie trasy wycieczkowe dla osób indywidualnych. Każdy uczestnik będzie mógł poczuć się jak kibic piłkarski i sprawdzić niezwykłą akustykę stadionu, a także zwiedzić szatnię, w której do meczów Mistrzostw Europy przygotowywali się Cristiano Ronaldo czy Robert Lewandowski.

"Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" to ogólnopolska akcja promocyjna, której celem jest zachęcenie do częstszego podróżowania po kraju przez cały rok. W wyznaczony weekend zwiedzający mogą korzystać z pięćdziesięcio-procentowej zniżki na wybrane usługi turystyczne w całej Polsce. Z oferty w poprzednich edycjach skorzystały już tysiące turystów, a aż 90 procent przedsiębiorców potwierdziło chęć wzięcia udziału w kolejnych edycjach. Organizatorami akcji są Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna.

Bilety do nabycia w sklepie internetowym: sklep.pgenarodowy.pl