CZAS TRWANIA
90 MINUT

ILOŚĆ OSÓB
MIN. 10

WYCIECZKI Z WARSZTATAMI po pałacu kultury i nauki

Wycieczki po PKIN urozmaicone przeróżnymi zajęciami warsztatowymi, dopasowanymi odpowiednio do wieku zwiedzającyh oraz zainteresowań.

Zobacz

CZAS TRWANIA
30 MINUT

ILOŚĆ OSÓB
MIN. 10

taras widokowy z przewodnikiem

To oferta przeznaczona dla osób, które mają ograniczony czas ale chcą poznać historię Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. 

Zobacz

CZAS TRWANIA
30 MINUT

ILOŚĆ OSÓB
MIN. 10

Oferta PGE narodowego

To alternatywa dla Tarasu widokowego z przewodmikiem lub uzupełnienie dla Komentarza z tarasu widokowego. Podczas spaceru zobaczysz jak wygląda dzisiejsze otoczenie Pałacu Kultury i Nauki. Dowiesz się do czego służą tajemnice iglice oraz wejdziesz na słynną trybunę rządową.

Zobacz

CZAS TRWANIA
3 GODZINY

ILOŚĆ OSÓB
MIN. 10

WYCIECZKI PO WARSZAWIE

Zwiedzanie Warszawy w formie ścieżek edukacyjnych. Nie jest to standardowa usługa przewodnicka. Naszym celem jest przekazywanie wiedzy o Warszawie w sposób, który pozostanie w pamięci uczestników na długo.

Zobacz

Organizację każdej wycieczki po Warszawie dla dzieci traktujemy w kategorii wyzwania, które wymaga szczególnych rozwiązań – najmłodsi turyści chętnie chłoną wiedzę i odwiedzają nieznane im miejsca, aby jednak wzbudzić w nich jeszcze większe zainteresowanie danym tematem trzeba zamienić zwykły spacer w ciekawą wyprawę. Wszyscy zatrudnieni u nas pracownicy świetnie to potrafią, dlatego jeśli szukasz kreatywnego przewodnika po Warszawie dla dzieci, nasza firma to najlepszy wybór.

Gwarantujemy, że zaplanowana przez nas wycieczka po Warszawie dla dzieci stanie się cenną okazją do poznania historii i kultury stolicy, z uwzględnieniem najważniejszych punktów na mapie miasta. Stawiamy na różnorodne, atrakcyjne dla najmłodszych formy przekazu oraz starannie dobieramy treści do wieku odbiorców. Możesz być więc pewny, że wyznaczony przez nas przewodnik po Warszawie dla dzieci zaciekawi słuchaczy i cierpliwie odpowie na wszystkie ich pytania, przedstawiając fakty w bardzo przystępny sposób.

Czytaj więcej

W naszej ofercie znajdziesz różne wycieczki po Warszawie dla dzieci zarówno w wieku wczesnoszkolnym, jak i gimnazjalnym czy młodzieży licealnej. Warto, by charakter spotkania korespondował z konkretnymi przedmiotami, w związku z czym opracowaliśmy szereg spacerów tematycznych. „Warszawa – miasto królów” lub „Szlakiem znanych Polaków” to tylko niektóre motywy przewodnie, wokół których może koncentrować się zamówiona przez Ciebie wycieczka po Warszawie dla dzieci.

Chętnie zorganizujemy także warsztaty i inne specjalne atrakcje, takie jak wysyłanie pocztówek ze skrzynki pocztowej na tarasie PKiN. Ponadto nasz przewodnik po Warszawie dla dzieci dostosuje termin spaceru do Twoich oczekiwań, dzięki czemu spotkanie uda się zaplanować podczas konkretnej lekcji, nie burząc planu pozostałych zajęć. Ważną kwestią jest też cena – posiadamy konkurencyjną ofertę, poza tym w koszt zlecenia często wliczamy wymagane bilety wstępu. Wszystkie te czynniki pozwalają nam zagwarantować, że będziesz zadowolony z usługi, a rozmowa z przewodnikiem po Warszawie dla dzieci będzie niezapomnianą przygodą.