wycieczki z przewodnikiem


SPECJALNA oferta dla sektora edukacyjnego


PGE Narodowy jest otwarty dla wszystkich 7 dni w tygodniu. Teraz każdy będzie miał szansę poczuć się jak kibic, sprawdzając niezwykłą akustykę stadionu, a nawet zwiedzić szatnię, w której do meczów Mistrzostw Europy przygotowywali się Cristiano Ronaldo czy Robert Lewandowski.

Dla sektora edukacyjnego przygotowano cztery zróżnicowane tematycznie trasy: "Piłkarskie Emocje", "Poczuj się jak VIP", "Lekcja historii" oraz „PGE Narodowy dla Juniora”.
 

W PAKIECIE Z WYCIECZKĄ PO PAŁACU KULTURY I NAUKI -10%

Piłkarskie emocjE

Ścieżka przeznaczona dla uczniów bez ograniczeń wiekowych. Daje możliwość poznania miejsc przeznaczonych dla piłkarskiej reprezentacji Polski, dzięki czemu uczestnicy mają możliwość choć na jeden dzień zamienić się miejscami z Robertem Lewandowskim, Grzegorzem Krychowiakiem czy Arkadiuszem Milikiem.

Podczas trasy prezentowane są m.in. pomieszczenia strefy zawodniczej, wykorzystywane podczas meczów reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz centrum medialne PGE Narodowego, które przeznaczone jest dla dziennikarzy.

czas trwania


60 minut

bilety


15 zł

na każde 10 biletów ulgowych, 1 bilet dla opiekuna gratis

pozostali
opiekunowie 17 zl
 

poczuj się jak vip

Trasa obejmuje przestrzenie odwiedzane na trasie "Piłkarskie emocje" a rozbudowana została o najbardziej ekskluzywne miejsca przeznaczone dla najważniejszych gości PGE Narodowego, komentatorów, a także kibiców. Pokazujemy, że PGE Narodowy to nie tylko dom piłkarskiej reprezentacji Polski ale także jedno z najbardziej ekskluzywnych miejsc świata, w których na żywo można uczestniczyć w wielkich sportowych i rozrywkowych wydarzeniach.

Wśród prezentowanych pomieszczeń dodatkowo m. in. loże VIP i trybuna medialna.

CZAS TRWANIA


90 minut

BILETY


17 zł

na każde 10 biletów ulgowych, 1 bilet dla opiekuna gratis

pozostali
opiekunowie 22 zł

lekcja historii

Trasa szczególnie polecana dla klas z rozszerzoną podstawą programową z historii. Podczas wycieczki szukamy śladów „starszego brata” PGE Narodowego czyli nieistniejącego już Stadionu X - lecia. Na obiekcie tym, wybudowanym ponad pół wieku temu odbywały się największe sportowe wydarzenia w Polsce.

Trasa obejmuje m.in. zwiedzanie: trybuny dolnej, strefy zawodniczej, starego tunelu zawodniczego i szatni piłkarskiej oraz pomnika Kazimierza Górskiego.

CZAS TRWANIA


90 minut

BILETY


17 zł

na każde 10 biletów ulgowych, 1 bilet dla opiekuna gratis

pozostali
opiekunowie 22 zł

"pge narodowy dla juniora

Dla naszych najmłodszych wycieczkowiczów przygotowaliśmy trasę specjalną „PGE Narodowy dla Juniora”, która może stać się wstępem do niejednej kariery piłkarskiej!

Podczas wycieczki, oprócz wizyty w strefie zawodniczej, dzieci będą miały unikatową szansę, aby pod opieką naszych przewodników sprawdzić swoje piłkarskie możliwości w pokoju rozgrzewkowym. Oprócz tego - test kibica, który wyłoni „Mistrza Dopingu”. Trasa jest przeznaczona dla dzieci do lat 6.

CZAS TRWANIA


60 minut

BILETY


15 zł

na każde 10 biletów ulgowych, 1 bilet dla opiekuna gratis

pozostali
opiekunowie 17 zł

punkt widokowy z przewodnikiem

Dla grup w każdym wieku, które dysponują ograniczonym czasem, ale chcą zapoznać się z najważniejszymi faktami o PGE Narodowym przygotowaliśmy możliwość skorzystania z Punktu widokowego z przewodnikiem.

To górna trybunę stadionu, z której rozpościera się panorama najpopularniejszego obiektu wielofunkcyjnego w Polsce. Na punkt widokowy można również wejść bez przewodnika lub skorzystać z wersji audio.

CZAS TRWANIA


30 minut

BILETY


7 zł

na każde 10 biletów ulgowych, 1 bilet dla opiekuna gratis

pozostali
opiekunowie 10 zł

Important

Information

TELEFON

+ 48 22 295 95 95 

zniżki na wycieczki

po całej Warszawie

kup online

sklep.pgenarodowy.pl

OBOWIĄZKOWA REZERWACJA 

dla grup powyżej 20 osób

mail

wycieczki@pgenarodowy.pl

zwiedzaj W PAKIECIE OSZCZĘDZAJ

10% zniżki na bilety w pakiecie wycieczek po Pałacu Kultury i Nauki i PGE Narodowym