Wycieczki po warszawie

Klimatyczne zwiedzanie stolicy

Warszawa - piastująca od ponad czterech stuleci godność stolicy - największe miasto w Polsce, centrum wydarzeń gospodarczych, politycznych i kulturalnych. Warszawa to tętniąca życiem metropolia i jednocześnie miasto o niepowtarzalnej historii. Miasto, w którym ¼ obszaru zajmują tereny zielone, a zarazem miasto kultury – na każdy gust i każdą kieszeń. Zapraszamy na wycieczki z naszymi przewodnikami po mieście Feniksa.


stolica w pigułce

Stolica „w pigułce” czyli top 5 najważniejszych atrakcji turystycznych Warszawy, których z pewnością nie trzeba reklamować. W programie wycieczki między innymi malownicze uliczki Starego Miasta, czołowy reprezentant polskiego socrealizmu - Pałac Kultury i Nauki oraz symbol
miasta kontrastów - plac Grzybowski.

CZAS TRWANIA


3 godziny

cena za grupę


od 400 pln

SZLAKIEM 22 LIPCA

Czy wiesz co łączy Pałac Kultury i Nauki, trasę WZ i dawny Stadion X - lecia? Wszystkie te obiekty zostały oddane do użytku tego samego dnia - 22 lipca. Dlaczego akurat ta data? Zapraszamy na wycieczkę, po miejscach związanych z najnowszą historią Polski okresu PRL. W programie m. in. Marszałkowska Dzielnica Mieszkaniowa, pl. Konstytucji oraz zwiedzanie wnętrz PKiN lub Stadionu Narodowego (do wyboru).

CZAS TRWANIA


3 godziny

cena za grupę


od 400 pln

WARSZAWA CHOPINA

Fryderyk Chopin: geniusz, wirtuoz oraz niezrównany … kawalarz!. To w Warszawie pierwszy raz koncertował (już w wieku 8 lat!), tu pierwszy raz się zakochał – oczywiście nieszczęśliwie. Wspaniałą historię młodości oraz jego późniejsze dzieje, związane ze skandaliczną postacią„kobiety z cygarem”, George Sand, opowiemy na tle najpiękniejszych warszawskich zabytków. Wycieczkę można rozszerzyć o zwiedzanie domu urodzin kompozytora w Żelazowej Woli.

CZAS TRWANIA


3 godziny

cena za grupę


od 400 pln

ŚLADAMI KULTURY ŻYDOWSKIEJ

Pełen kontrastów, egzotyki i koloru świat kultury żydowskiej pozostawił w Warszawie wiele , ciągle żywych śladów. Zapraszamy do odkrywania ich z naszymi przewodnikami! Odwiedzimy między innymi Synagogę Nożyków, fragment murów getta czy Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, które zdobyło zaszczytny tytuł Europejskiego Muzeum Roku 2016.

CZAS TRWANIA


3 godziny

cena za grupę


od 400 pln

WAŻNE

INFORMACJE

od 400 pln za grupę

sam ustal godzinę i miejsce startu


spacer lub bus

OPCJE
PŁATNOŚCI

akceptujemy PLN, EUR, USD / karty płatnicze

CZAS
TRWANIA

3 godziny


JĘZYK
ZWIEDZANIA

polski, angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, francuski, hebrajski, rosyjski