wycieczki z przewodnikiem

najbardziej rozpoznawalny zabytek warszawy

Kiedy zadajemy sobie pytanie o najbardziej rozpoznawalny zabytek w Warszawie, bez wątpienia na myśl przychodzi nam Pałac Kultury i Nauki. Najwyższy polski zabytek, żyjące muzeum sztuki socrealizmu, biurowiec, kino, teatr - to tylko niektóre z opisujących go cech. Zapraszamy na wycieczki po ciągle nieodkrytym i pełnym tajemnic budynku.


pałac
w pigułce

Najczęściej wybierana wycieczka. Podczas spaceru z przewodnikiem zobaczysz zespół sal audytoryjnych, konferencyjnych i balowych II i IV p. oraz wjedziesz na taras widokowy na 30 piętrze - GRATIS!  Dowiesz się między innymi czemu do PKiN nie wpuszczono Bieruta, sprawdzisz jak wygląda zaplecze VIP Sali Kongresowej oraz zasiądziesz w ławach stołecznych radnych!

Trasa: Hol główny - Sala Marmurowa / Ratuszowa - Trojki - Kaplica - Kopernika / Tierieszkowej -  Mickiewicza - Saloniki VIP - Starzyńskiego - Warszawska - Broniewskiego - Rudniewa - Gotycka - TARAS WIDOKOWY

czas trwania


45 minut (+ samodzielny pobyt na tarasie widokowym)

codziennie
11.00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16.00

min. 2 osoby

bilety


Normalny - 30 pln
Ulgowy - 25 pln

od piwnic
po dach

Jeśli chcesz dodatkowo zobaczyć podziemia PKiN zapraszamy na „najwyższą” wycieczkę w Polsce czyli "Od piwnic po dach!" Trasa "Pałac w pigułce" została rozbudowana o zejście do podziemnych kondygnacji gdzie prezentujemy dyspozytornię główną oraz wentylatornię wyposażone w oryginalne urządzenia produkcji: wentylatorownię, skrzynię fundamentową oraz wystawę pamiątek z okazji jubileuszu 60 urodzin PKiN.

CZAS TRWANIA


90 minut (+ samodzielny pobyt na tarasie widokowym)

w każdą sobotę o 16.00 

min. 5 osób

BILETY


Normalny - 60 pln
Ulgowy - 55 pln

Filmowy
(i nie tylko!) PKiN

 Pałac Kultury i Nauki jako plan filmowy? Oczywiście! „Miś”, „Rozmowy kontrolowane” czy … „Ucho Prezesa" to tylko niektóre tytuły, które powstały w jego murach. Zapraszamy na wycieczkę, w której pokażemy miejsca znane z polskich i światowych produkcji filmowych. Opowiemy również jak często motyw PKIN był wykorzystywany przez twórców innych dziedzin. Na koniec - śladami Ryszarda Ochódzkiego - obowiązkowa wizyta na tarasie widokowym. 

start trasy już w lutym!

CZAS TRWANIA


60 minut

w każdą niedzielę o 17:00

min. 2 osoby

BILETY


30 pln

Taras widokowy z przewodnikiem

dla ograniczonych czasowo

Taras widokowy na XXX piętrze Pałacu Kultury i Nauki ze wspaniałym widokiem na panoramę Warszawy. Trzydzieste piętro podzielone jest na 3 części: taras widokowy ze wspaniałymi widokami na panoramę Warszawy zarówno w dzień jak i w nocy, galerię wewnętrzną oraz najwyżej położoną ogólnodostępną salę PKiN - Salę Gotycką.


komentarz
z tarasu

Oferta przeznaczona dla osób, które mają ograniczony czas, ale chcą poznać historię Pałacu Kultury i Nauki przy okazji wizyty na tarasie widokowym. Czas trwania usługi przewodnickiej to 30 minut. Istnieje również możliwość wcześniejszego wykupienia biletów na taras na stronie www.pkin.pl


*bilety wstępu na taras widokowy płatne dodatkowo zgodnie z cennikiem

cena za grupę


Język polski /
angielski - 80 pln*
inne języki - 120 pln*
 

WYCIECZKA WOKÓŁ PKIN

spacer wokół popularnego "pekinu"

Otoczenie Pałacu Kultury i Nauki (czyli kwadrat ulic: Emilii Plater, Świętokrzyskiej, Marszałkowskiej i alej Jerozolimskich) jest ciekawe podobnie jak jego wnętrza! Na spacery wokół PKiN zapraszamy przez cały rok.


WYCIECZKA WOKÓŁ PKIN

To alternatywa lub uzupełnienie dla "Tarasu widokowego z przewodnikiem". Podczas spaceru z przewodnikiem zobaczysz jak wygląda dzisiejsze otoczenie Pałacu Kultury i Nauki. Dowiesz się do czego służą tajemnice iglice oraz wejdziesz na słynną trybunę rządową.

CZAS TRWANIA


30 minut

cena za grupę


Język polski /
angielski - 80 pln*
inne języki - 120 pln*
 

voucher prezentowy

oryginalny pomysł na prezent

Szukasz oryginalnego pomysłu na prezentu gwiazdkowego, z okazji imienin, czy na rocznicę? Mamy dla Ciebie podpowiedź - voucher na zwiedzanie z creatours!
Każdy Voucher jest imienny i posiada roczny termin ważności a jego wartość może zostać wymieniona na dowolne wycieczki o wartości zgodnej z cennikiem. Jeśli chcesz zorganizować zwiedzanie w wersji VIP poinformuj nas o tym, a przygotujemy specjalną ofertę prezentową dla bliskiej Ci osoby. 
 

Warianty cenowe

60 pln / 300 pln


WAŻNE

INFORMACJE

WYSTAWIAMY
FAKTURY VAT

ZNIŻKI DLA
STUDENTÓW ORAZ
SENIORÓW

KARTY
ZNIŻKOWE

posiadaczom kart ICOM, Warsaw Pass, Warszawiaka i Młodego Warszawiaka przysługuje 10% zniżki

OPCJE
PŁATNOŚCI

płatność gotówką / kartą (z wyłączeniem American Express)
POBIERZ ULOTKĘ

taras widokowy

GRATIS!

JĘZYK
ZWIEDZANIA

polski, angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, francuski, hebrajski, rosyjski