o nas

CREATOURS działa na stołecznym rynku usług turystycznych od 2013 roku. Przez ten czas udało nam się zbudować silną i rozpoznawalną markę, z usług której skorzystało blisko ćwierć miliona zwiedzających z całego świata!

organizator turystyki

Głównym przedmiotem działalności naszej firmy jest świadczenie usług przewodnickich na rzecz Pałacu Kultury i Nauki oraz PGE Narodowego w Warszawie. Poza tym, organizujemy wycieczki po Warszawie i Mazowszu, imprezy integracyjne oraz gry miejskie. 

AGENCJA EVENTOWA

CREATOURS od 2015 roku jest członkiem Warszawskiej Organizacji Turystycznej oraz Warsaw Convention Bureau. Organizujemy wizyty studyjne, konferencje oraz inne wydarzenia branżowe łącząc doświadczenie w zakresie turystyki z nietypowymi rozwiązaniami eventowymi.

gwarancja i bezpieczeństwo

Działamy legalnie. Posiadamy wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego oraz gwarancję ubezpieczeniową, uprawniające do działania na terenie całego kraju. Jesteśmy również ubezpieczeni w zakresie OC od prowadzonej działalności.

CO Z NAMI ZWIEDZISZ??

Głównym przedmiotem działalności naszej firmy jest świadczenie usług przewodnickich na rzecz Pałacu Kultury i Nauki oraz PGE Narodowego w Warszawie, ale zwiedzić z nami możesz całą stolicę.