o nas

CREATOURS działa na stołecznym rynku usług turystycznych rynku od 2013 roku. Przez ten czas udało nam się zbudować silną i rozpoznawalną markę. W ciągu zaledwie czterech lat działalności creatours, oprowadziliśmy blisko ćwierć miliona zwiedzających z całego świata!

doświadczenie i kreatywność

Głównym przedmiotem działalności naszej firmy jest świadczenie usług przewodnickich na rzecz Pałacu Kultury i Nauki oraz PGE Narodowego w Warszawie. Poza tym, organizujemy wydarzenia adresowane do sektora biznesowego: imprezy integracyjne, gry miejskie oraz wycieczki po Warszawie.

popularyzacja turystyki

CREATOURS od 2015 roku jest członkiem Warszawskiej Organizacji Turystycznej oraz Warsaw Convention Bureau. Organizujemy wizyty studyjne, konferencje oraz inne wydarzenia branżowe łącząc doświadczenie w zakresie turystyki z rozwiązaniami eventowymi.

gwarancja i bezpieczeństwo

Działamy legalnie - jesteśmy objęci wpisem do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego oraz posiadamy gwarancję ubezpieczeniową uprawniającą do działania na terenie całego kraju.

CO Z NAMI ZWIEDZISZ?

Głównym przedmiotem działalności naszej firmy jest świadczenie usług przewodnickich na rzecz Pałacu Kultury i Nauki oraz PGE Narodowego w Warszawie, ale zwiedzić z nami możesz całą stolicę.