o nas

Tour Leaders (do 2018 roku creatours) działa na stołecznym rynku usług przewodnickich od 2013 roku. Przez ten czas udało nam się zbudować silną markę kojarzoną przede wszystkim z najważniejszymi obiektami turystycznymi Warszawy. Do końca 2018 roku zwiedziło je z naszymi przewodnikami
447 640 zwiedzających!

PGE NARODOWY

„Biało – czerwona twierdza” - bo tak nazywany jest przez piłkarzy Reprezentacji Polski - oferuje zwiedzającym zróżnicowane trasy tematyczne dopasowane do ich wieku i zainteresowań. Oprócz tego dostępna jest górna trybuna, czyli tzw. punkt widokowy, na której można skorzystać z audioprzewodnika.

PAŁAC KULTURY I NAUKI

Perełka polskiego socrealizmu i jeden z najbardziej tajemniczych obiektów stolicy, od 2007 roku wpisany do rejestru zbytków. Teraz to nie tylko taras widokowy; w 2014 roku zwiedzającym udostępnione zostały sale kompleksu reprezentacyjnego a rok później również podziemia, w których znajduje się wystawa jubileuszowa.

WYCIECZKI PO WARSZAWIE

Wycieczka po jednym z obiektów może być ciekawym wstępem lub zwieńczeniem zwiedzania całego miasta. W naszej ofercie spacerów m.in. Warszawa Chopina czy Śladami PRL, podczas których nasi przewodnicy pokazują inne niż to znane z pocztówek oblicze Warszawy. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą wycieczek.

CO Z NAMI ZWIEDZISZ??

Głównym przedmiotem działalności naszej firmy jest świadczenie usług przewodnickich na rzecz Pałacu Kultury i Nauki oraz PGE Narodowego w Warszawie, ale zwiedzić z nami możesz całą stolicę.