SYLWESTROWE HITY Z PAWELCEM


Powitaj Nowy Rok w najwyższym budynku Warszawy
 

START 31.12.2018 // 21:00

KUP BILET 

+48 881 631 881

W Sylwestrową Noc, ponad 1700 m2 powierzchni PAŁACU KULTURY I NAUKI zamieni się w najgorętszy parkiet stolicy! To wszystko za sprawą człowieka, którego z pewnością nie trzeba przedstawiać.

Najbardziej rozpoznawalny głos Radia ESKA, prowadzący program "Bal czy szmal" i "Wrzuć na luz", konferansjer i DJ -  PAWEŁ PAWELEC, zabierze naszych gości w niezapomnianą, muzyczną podróż, podczas której usłyszymy największe hity polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej. 

Towarzyszył mu będzie A.REC SAX SHOW w wykonaniu Arka Żarka – rezydenta warszawskiego Clubu Opera.

 

 

WYJĄTKOWE MIEJSCE


TRZY STREFY ZABAWY

 

Pałac Kultury i Nauki od ponad sześćdziesięciu lat słynie z najlepszych w Warszawie imprez sylwestrowych. Podobnie w tym roku otworzy przed naszymi gośćmi swoje unikatowe wnętrza.

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy trzy strefy: jadalną w SALI MARMUROWEJ, chillout w SALI KORCZAKA oraz rozrywkową w SALI MIKOŁAJSKIEJ.

Wszystko to, w PAŁACU KULTURY I NAUKI – najbardziej rozpoznawalnym budynku stolicy, w ścisłym centrum miasta. Sale, w których będziemy Państwa gościć są klimatyzowane i położone w bezpośrednim sąsiedztwie siebie, dzięki czemu będą Państwo mieli komfortowy dostęp do wszystkich stref.

 

 


WYKWINTNE MENU


DANIA KUCHNI POLSKIEJ i ŚWIATOWEJ

 

O podniebienie naszych drogich gości oraz bogaty wybór przystawek, sałatek, zup, dań mięsnych, ryb i deserów serwowanych w bufetach, zadba BISTRO TROJKA, które dzięki przygotowaniu potraw 'na miejscu' gwarantuje ich świeżość i niepowtarzalny smak.

Wśród pozycji szczególnie polecanych przez Szefa Kuchni znajdą się m.in. pasztet firmowy z galaretką z porzeczki, sałatka z krabów, pieczeń z jagnięciny czy kaczka z jabłkami.  

Pełne menu mogą Państwo zobaczyć tu.

 


OPEN BAR


NA WYBRANE ALKOHOLE I DRINKI

 

Nasz zespół barmański wprowadzi Państwa w szampański nastrój powitalnym drinkiem o tajemniczej nazwie SIÓDME NIEBO, który ma też pobudzić Państwa zmysły przed kulinarną ucztą.

W czasie imprezy, serwować będziemy wybrane drinki i alkohole (wino białe, wino czerwone, whisky, wódka), a o północy obowiązkową lampkę szampana! 

Open bar dostępny w opcji GOLD.

 

 


SYLWESTROWA LEKCJA TAŃCA ...


... z robertem kochankiem

 Jedną z głównych atrakcji naszej imprezy będzie Sylwestrowa Lekcja Tańca, która wprowadzi naszych gości w rytmy zbliżającego się karnawału.

Specjalnie dla Państwa, poprowadzi ją nauczyciel i pasjonat tańca - ROBERT KOCHANEK reprezentujący najwyższą, międzynarodową klasę taneczną „S” w tańcach latynoamerykańskich. Zwyciężał w wielu prestiżowych turniejach, m.in.: „International Dance Sport Federation Lithuanian Open 2004”, „The Black Sea Championship 2004”. 

Od 2005 roku czynnie uczestniczy w kolejnych edycjach "Tańca z gwiazdami", prowadzi szkołę tańca „Studio Tańca Robert Kochanek” oraz występuje na deskach Teatru „Imka”.

 


NAJWIĘKSZY POKAZ FAJERWERKÓW W POLSCE


GDY NA ZEGARACH WYBIJE PÓŁNOC

 

Tymczasem o północy, gdy zegar millenijny pod iglicą wskaże dwunastą, największy w Polsce pokaz sztucznych ogni rozświetli Pałac Kultury i Nauki i oznajmi warszawiakom Nowy Rok. 

Pokaz będzie najlepiej widoczny z zewnątrz, ale będzie go można również oglądać z perspektywy sali Mikołajskiej.

DECYZJĄ WŁADZ MIASTA COROCZNY POKAZ FAJERWERKÓW ZOSTAŁ ODWOŁANY.

 


ZDJĘCIA Z IMPREZY


UWIECZNIMY MAGICZNE MOMENTY

 

Do dyspozycji naszych gości będzie fotograf, który utrwali ostatnie chwile 2018 roku. Poza zdjęciami ze ścianki, zostanie Państwu udostępniona już na początku stycznia fotorelacja z całego wydarzenia.

Zachęcamy również do wspólnego zdjęcia w holu głównym PKiN które planowane jest na 23:00.

 


ZNIŻKA NA SYLWESTROWE KURSY Z ECOCAR


BEZPIECZNIE I KOMFORTOWO

 

W trosce o Państwa bezpieczny powrót do domu zachęcamy do zamawiania kursów u naszego sprawdzonego partnera EcoCar. Specjalnie dla naszych gości, którzy zamówią przejazdy przez aplikację mobilną EcoCar, korporacja przygotowała rabat w wysokości 5%

Kod promocyjny „PKIN” należy wpisać w zakładce Promocje. 

www.ecocar.pl // tel. +48 123456789

Aplikacje mogą Państwo pobrać:

Android bit.ly/EcoCarGooglePlay

iOS bit.ly/EcoCarAppStore

 

INFORMACJE DODATKOWE:

BILETY:

 

GOLD (z open barem) 600 PLN za osobę

SILVER (z alkoholem limitowanym 0,5 l wódki / butelka wina na parę) 500 PLN za osobę

 

ZNIŻKI DLA GRUP!

 

KUP BILET

 

REZERWACJE

881 631 881

 

SPODZIEWANA LICZBA GOŚCI

400

 

parking wokół PKIN - płatny

 

START 

21:00

 

KONIEC

3:00