o nas

Tour Leaders działa na stołecznym rynku usług przewodnickich od 2013 roku.
Przez ten czas, udało nam się zbudować silną markę, kojarzoną przede wszystkim z najważniejszymi obiektami turystycznymi Warszawy.

Do końca 2018 roku zwiedziło je z naszymi przewodnikami 447 640 zwiedzających!

PGE NARODOWY

"Biało - czerwona twierdza" - bo tak nazywany jest przez piłkarzy Reprezentacji Polski - oferuje zwiedzającym zróżnicowane trasy tematyczne dopasowane do ich wieku i zainteresowań. Oprócz tego dostępna jest górna trybuna, czyli tzw. punkt widokowy, na której można skorzystać z audioprzewodnika.

PAŁAC KULTURY I NAUKI

Perełka polskiego socrealizmu i jeden z najbardziej tajemniczych obiektów stolicy, od 2007 roku wpisany do rejestru zbytków. Teraz to nie tylko taras widokowy; w 2014 roku zwiedzającym udostępnione zostały sale kompleksu reprezentacyjnego a rok później również podziemia, w których znajduje się część techniczna PKiN oraz wystawa jubileuszowa.

ORGANIZATOR TURYSTYKI

Od 2017 roku jesteśmy wpisani do Rejestru Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych woj. mazowieckiego oraz posiadamy gwarancję ubezpieczeniową TU EUROPA S.A. uprawniającą do organizowania imprez turystycznych na terenie całego kraju.

CO Z NAMI ZWIEDZISZ??

Głównym przedmiotem działalności naszej firmy jest świadczenie usług przewodnickich na rzecz Pałacu Kultury i Nauki oraz PGE Narodowego, ale zwiedzić z nami możesz całą Warszawę i Mazowsze!