CZAS TRWANIA
OD 45 MINUT

ILOŚĆ OSÓB
MIN. 2

PAŁAC
KULTURY I NAUKI

Pałac Kultury i Nauki to w opinii turystów jeden z pięciu najbardziej rozpoznawalnych budynków Warszawy, bez którego trudno wyobrazić sobie współczesną panoramę miasta. Odkryj jego tajemnice z naszymi przewodnikami. 

Zobacz

CZAS TRWANIA
OD 60 MINUT

ILOŚĆ OSÓB
MIN. 1

pge narodowy

Najnowocześniejszy wielofunkcyjny obiekt w Polsce wybudowany z okazji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej EURO 2012 w miejscu niedziałającego już Stadionu X - lecia. Zobacz od środka i poczuj się jak kibic!

Zobacz

Wycieczka po Warszawie z przewodnikiem

Stolica Polski oraz jej okolice to miejsce, które każdy powinien odwiedzić chociaż raz w życiu, biorąc udział w wycieczce po Warszawie z przewodnikiem. Miasto pełne kontrastów i sprzeczności, gdzie stare budownictwo oraz monumentalne zabytki łączą się z nowoczesnymi drapaczami chmur, przyciąga co roku coraz liczniejsze grupy turystów spragnionych odkrycia największych tajemnic grodu nad Wisłą. Decydując się na zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem, warto skorzystać z profesjonalnych usług przewodnickich Warszawa okaże się wtedy miastem niezwykle przyjaznym, pomimo zgiełku i pozornego chaosu.

Podczas pełnego atrakcji spaceru po Warszawie z przewodnikiem poznasz wiele interesujących faktów i ciekawostek dotyczących największych atrakcji miasta, które nie raz Cię zaskoczą. W trakcie wycieczek po Warszawie z przewodnikiem usłyszysz ciekawe anegdoty, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Niezwykłe emocje, jakie wzbudza Pałac Kultury i Nauki czy PGE Narodowy sprawiają, że wycieczki po Warszawie z przewodnikiem na długo pozostaną w pamięci.

Czytaj więcej

Zwiedzanie Warszawy w jeden dzień

Dla wiecznie zapracowanych i narzekających na brak czasu świetnym rozwiązaniem będzie jedna z naszych wycieczek po Warszawie z przewodnikiem. Wybierając profesjonalne usługi przewodnickie Warszawa odkryje przed Tobą swoje głęboko skrywane tajemnice. Podczas zwiedzania Warszawy z przewodnikiem możesz zobaczyć zarówno Pałac Kultury i Nauki, jak i PGE Narodowy, jedne z najważniejszych symboli współczesnej stolicy Polski. W czasie jednego spaceru po Warszawie z przewodnikiem poznasz liczne ciekawostki związane z zabytkami miasta.

Zwiedzając Warszawę w jeden dzień nie musisz rezygnować ze wszystkich najpopularniejszych punktów turystycznych, ale dzięki naszym usługom przewodnickim Warszawę i kluczowe jej zabytki poznasz w zaledwie kilka godzin. Dzięki skorzystaniu z przewodnika po Warszawie, ceny kolejnej wycieczki w pakiecie będą niższe, a Ty zyskasz niezapomniane wspomnienia. Zwiedzanie Warszawy w jeden dzień? Tak, z nami to możliwe

Usługi przewodnickie Warszawa

Każda wycieczka po Warszawie z przewodnikiem Creatours to wspaniała i intrygująca przygoda, która porwie nie tylko fanów historii Polski. Ze zwiedzaniem Warszawy z przewodnikiem wiążą się niskie koszty, a sam przebieg wycieczki jest precyzyjnie zaplanowany przez personel Creatours. Spacery po Warszawie z przewodnikiem to idealna okazja, by bliżej poznać stolice naszego kraju. Nawet zwiedzając Warszawę w jeden dzień możesz dowiedzieć się wielu interesujących faktów z przeszłości, które z pewnością obudzą Twój apetyt na kolejne wycieczki po Warszawie z przewodnikiem. Decydując się na zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem masz pewność, że nie ominiesz najistotniejszych miejsc w stolicy oraz uzyskasz wszelkie interesujące Cię informacje na ich temat.

Przewodnik po Warszawie cena

Creatours oferuje wyjątkowe spacery po Warszawie z przewodnikiem, który opowie o najciekawszych zakątkach metropolii. Interesuje Cię wykwalifikowany przewodnik po Warszawie? Cena zależy od wieku zwiedzającego, a w przypadku osób uczących się czy niepełnosprawnych oferujemy bilety ulgowe. Dodatkowo korzystając z usług przewodnika po Warszawie cena wycieczek w pakiecie podlega atrakcyjnej zniżce. Dzięki profesjonalnej obsłudze wycieczki z przewodnikiem Warszawa odkryje przed Tobą swoje największe sekrety!