zwiedzaj wnętrza i taras widokowy

... najwyższego budynku w polsce!


Kiedy zadajemy sobie pytanie o najbardziej rozpoznawalny lub budzący największe kontrowersje budynek w Warszawie, bez wątpienia na myśl przychodzi nam Pałac Kultury i Nauki. Najwyższy budynek w Polsce, żyjące muzeum sztuki socrealizmu, biurowiec, kino, teatr - to tylko niektóre z opisujących go cech. Zapraszamy na wycieczki z naszymi przewodnikami po ciągle nieodkrytym i pełnym tajemnic budynku.
 


pałac
"w pigułce"

Najczęściej wybierana wycieczka. Podczas spaceru z przewodnikiem zobaczysz zespół sal audytoryjnych, konferencyjnych i balowych II i IV p. oraz wjedziesz na taras widokowy na 30 piętrze - GRATIS!  Dowiesz się między innymi czy w Pałacu jest kaplica, sprawdzisz jak wygląda zaplecze Sali Kongresowej dla VIPów  oraz zasiądziesz w ławach stołecznych radnych!

TRASA: Hol główny - Sala Marmurowa / Ratuszowa - Trojki - Marmurowa Klatka Schodowa - Kopernika / Tierieszkowej -  Mickiewicza - Saloniki VIP - Starzyńskiego - Warszawska - Broniewskiego - Rudniewa - Gotycka - TARAS WIDOKOWY

Bilety dla indywidualnych zwiedzających do nabycia w naszej kasie bezpośrednio przed wycieczką. 

Wycieczka dostępna codziennie z wyjątkiem 3, 12, 14, 15, 22 i 23 lutego.

informacje dodatkowe


45 minut 

codziennie
PL: 11.00, 13:00, 15:00
EN: 12:00, 14:00, 16:00godziny dla grup zorganizowanych od 10 osób ustalamy indywidualnie

bilety


normalny: 30 zł
ulgowy: 25 zł

/osoby uczące się do 26 roku życia, osoby powyżej 60 roku życia, osoby niepełnosprawne/

min. 2 osoby

PODZIEMNY Pałac

Odkryj sekrety najbardziej tajemniczych podziemi w Warszawie i zobacz jak funkcjonuje techniczne serce Pałacu Kultury i Nauki! W trakcie wycieczki odwiedzimy m.in. dyspozytornię główną oraz wentylatorownię wyposażone w oryginalne urządzenia produkcji radzieckiej, skrzynię fundamentową oraz wystawę pamiątek z okazji jubileuszu 60 urodzin PKiN.

TRASA: Hol główny – dyspozytornia główna – wentylatorownia – skrzynia fundamentowa – „koci raj” – wystawa z okazji 60 urodzin PKiN (siedem sal) – TARAS WIDOKOWY

WYMAGANA REZERWACJA!

Wycieczka dostępna 9 i 16 lutego o 16:45.

informacje dodatkowe


45 minut

w każdą sobotę o 16:45

godziny dla grup zorganizowanych od 10 osób ustalamy indywidualnie

bilety


normalny: 40 zł

min. 5 osób

ZWIEDZAJ WNĘTRZA I PODZIEMIA

czyli najwyższa wycieczka w polsce!


To trasa ekstremalna, bo różnica między najniższym a najwyższym punktem zwiedzania wynosi aż 125 metrów! Przeznaczona tylko dla największych miłośników Pałacu Kultury i Nauki. To najszersza dostępna na rynku opcja zwiedzania najwyższego budynku w Polsce. 

 


OD PIWNIC PO DACH

TRASA: Hol główny - Sala Marmurowa / Ratuszowa - Trojki - Kaplica - Kopernika / Tierieszkowej -  Mickiewicza - Saloniki VIP - Starzyńskiego - Warszawska - Broniewskiego - Rudniewa - dyspozytornia główna – wentylatorownia – skrzynia fundamentowa – „koci raj” – wystawa z okazji 60 urodzin PKiN (siedem sal)  Gotycka - TARAS WIDOKOWY

UWAGA: Podziemną część PKiN zwiedzamy w obowiązkowych kaskach ochronnych.

WYMAGANA REZERWACJA!

Wycieczka dostępna 9 i 16 lutego o 16:00.

INFORMACJE DODATKOWE


90 minut 

w każdą sobotę o 16.00

min. 5 osób
 

BILETY


normalny: 60 zł
ulgowy: 55 zł

/osoby uczące się do 26 roku życia, osoby powyżej 60 roku życia, osoby niepełnosprawne/

Godzinę dla grup zorganizowanych (od 10 osób) ustalamy indywidualnie

TARAS WIDOKOWY Z PRZEWODNIKIEM

DLA OGRANICZONYCH CZASOWO


Taras widokowy na XXX piętrze Pałacu Kultury i Nauki ze wspaniałym widokiem na panoramę Warszawy dostępny jest codziennie w godzinach 10:00 - 20:00 (od maja do września funkcjonuje Taras Widokowy Nocą). 
 


usługa przewodnicka

Oferta przeznaczona dla osób, które mają ograniczony czas, ale chcą poznać historię Pałacu Kultury i Nauki przy okazji wizyty na tarasie widokowym. Bilety na taras płatne osobno.

Istnieje również możliwość wcześniejszego wykupienia biletów na taras na stronie www.pkin.pl

CZAS TRWANIA


ok. 30 minut

cena za grupę


język polski /
angielski 80 zł
inne języki - 120 zł
 

voucher wycieczkowy

idealny prezent na każdą okazję

Szukasz oryginalnego pomysłu na prezentu gwiazdkowego, z okazji imienin, czy na rocznicę? Mamy dla Ciebie podpowiedź - voucher na zwiedzanie z creatours!

Każdy Voucher jest imienny i posiada roczny termin ważności a jego wartość może zostać wymieniona na dowolne wycieczki o wartości zgodnej z cennikiem. Jeśli chcesz zorganizować zwiedzanie w wersji VIP poinformuj nas o tym, a przygotujemy specjalną ofertę prezentową dla bliskiej Ci osoby. 
 

Warianty cenowe

60 zł / 300 zł


Zwiedzanie Pałacu Kultury i Nauki

Niezaprzeczalny symbol stolicy, można go kochać lub nienawidzić, mimo wszystko warto poznać jego największe sekrety, które skrywa od wielu lat. Nie dziwi więc fakt, że tak wielu turystów przybywa do Warszawy, by na żywo zobaczyć Pałac Kultury i Nauki. Zwiedzanie tego miejsca to idealny pretekst, aby lepiej poznać historię naszego kraju. Obecnie budynek spełnia różnorodne funkcje, ale jest także udostępniony zwiedzającym, którzy bez problemu mogą sprawdzić, jak wygląda jego wnętrze. Jednak, aby naprawdę odkryć tajemnice tego miejsca, należy wyruszyć w tę przygodę w towarzystwie wykwalifikowanego przewodnika, który sprawi, że ze zwiedzania Pałacu Kultury wyniesiesz naprawdę wiele. Przewodnik przedstawi Ci nie tylko intrygujące anegdoty i ciekawostki, ale też fakty historyczne dotyczące Pałacu Kultury. Zwiedzanie tego budynku to zdecydowanie jeden z ważniejszych punktów w planie każdego turysty odwiedzającego Warszawę.

Czytaj więcej

Pałac Kultury – zwiedzanie najważniejszych zakątków

Jeżeli interesuje Cię historia PKIN, zwiedzanie rozpocznij od trasy „Pałac w pigułce”, podczas której zobaczysz najciekawsze sale audytoryjne, konferencyjne i balowe znajdujące się na II i IV piętrze. Dodatkowo, żądni wrażeń będą mieli okazję podziwiać panoramę Warszawy z tarasu widokowego znajdującego się na 30. piętrze Pałacu Kultury i Nauki. Zwiedzanie uzupełni również wycieczka po zapleczu Sali kongresowej dla VIP-ów, a zmęczeni wędrówką będą mogli zasiąść w ławach stołecznych radnych.

PKIN – zwiedzanie podziemi

To świetna propozycja dla fanów niekonwencjonalnych wycieczek, w czasie której poznasz nieodkryte zakamarki Pałacu Kultury i Nauki. Zwiedzanie podziemnej części budynku obejmuje, między innymi, dyspozytornię główną oraz wentylatorownię. Następnie wycieczkowicze mogą obejrzeć wystawę z okazji 60. urodzin PKIN. Zwiedzaniem wystawy nie kończymy jednak wycieczki! W trakcie zwiedzania Pałacu Kultury kulminacyjnym momentem wycieczki jest wjazd na taras widokowy zlokalizowany na 30. piętrze.

Pałac Kultury i Nauki – zwiedzanie z przewodnikiem

Zwiedzanie Pałacu Kultury z jednym z naszych przewodników to gwarancja interesującej wycieczki. Wykwalifikowane usługi przewodnickie świadczone przez Creatours sprawią, że podziemny Pałac kultury, zwiedzanie sal audytoryjnych i balowych, a także niepowtarzalnego tarasu widokowego okażą się niezapomnianym doświadczeniem. Będąc w Pałacu Kultury, zwiedzanie z przewodnikiem odkryje przed Tobą skrywane tajemnice Warszawy. PKIN - zwiedzaniem poszerz swoją wiedzę o stolicy!

Ważne

informacje

WYSTAWIAMY
FAKTURY VAT

ZNIŻKI DLA
STUDENTÓW ORAZ
SENIORÓW

KARTY
ZNIŻKOWE

posiadaczom kart ICOM, Warsaw Pass, Warszawiaka i Młodego Warszawiaka przysługuje 10% zniżki

OPCJE
PŁATNOŚCI

płatność gotówką / kartą (z wyłączeniem American Express)
POBIERZ ULOTKĘ

taras widokowy

GRATIS!

JĘZYK
ZWIEDZANIA

polski, angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, francuski, hebrajski, rosyjski