zwiedzaj z nami pge narodowy

.. i poczuj się jak kibic!

Zapraszamy na wycieczki z naszymi przewodnikami po najnowocześniejszym, wielofunkcyjnym obiekcie w Polsce. Na zwiedzających czekają cztery niezwykłe trasy "Piłkarskie emocje", "Poczuj się jak VIP", "Dotknij historii", "Znani i lubiani" oraz punkt widokowy na górnej trybunie stadionu.  Przypominamy, że udział grupy zorganizowanej powyżej 20 osób wymaga rezerwacji telefonicznej lub mailowej.

PAKIECIE  Z WYCIECZKĄ PO PAŁACU KULTURY I NAUKI 10% ZNIŻKI!
 


PIŁKARSKIE EMOCJE

Jedna z najczęściej wybieranych wycieczek, która sprosta oczekiwaniom kibiców w każdym wieku. Tylko tu możesz zobaczyć miejsca, w których przebywały gwiazdy polskiej i światowej piłki nożnej, takie jak Robert Lewandowski czy Christiano Ronaldo.

Godzinny program obejmuje wszystkie najważniejsze miejsca, związane z meczami reprezentacji, takie jak szatnie, strefa odnowy biologicznej czy centrum medialne. 

informacje dodatkowe


60 minut 

bilety


normalny: 22 zł
ulgowy: 15 zł
rodzinny: 57 zł

poczuj się jak vip

PGE Narodowy to nie tylko dom piłkarskiej reprezentacji Polski. To także jedno z najbardziej ekskluzywnych miejsc świata, w których na żywo można uczestniczyć w wielkich sportowych i rozrywkowych wydarzeniach.

Trasa "Poczuj się jak VIP" obejmuje przestrzenie odwiedzane na trasie "Piłkarskie emocje" i specjalne miejsca przeznaczone dla najważniejszych gości PGE Narodowego, komentatorów, a także kibiców.

informacje dodatkowe


90 minut

 

BILETY


normalny: 27 zł
ulgowy: 17 zł
rodzinny: 72 zł

znani i lubiani

Poznaj najpilniej skrywane sekrety związane ze sportowym życiem PGE Narodowego! W jego kuluary wprowadzi Cię dziennikarz sportowy Stefan Szczepłek - wielki pasjonat i znawca piłki nożnej, świadek największych wydarzeń piłkarskich w kraju i zagranicą oraz autor wielu książek o tematyce sportowej.

Trasa startuje w soboty zgodnie z harmonogramem dostępnym na: sklep.pgenarodowy.pl

informacje dodatkowe


90 minut

 

bilety


normalny: 40 zł
ulgowy: 30 zł
rodzinny: 112 zł

DOTKNIJ HISTORII

To trasa dla wszystkich fanów najnowszej historii Polski. Podczas wycieczki poznasz dzieje "starszego brata" PGE Narodowego czyli dawnego Stadionu X - lecia i zobaczysz m.in. historyczny tunel Królaka, tablice pamiątkowe oraz pomnik Kazimierza Górskiego. 

Trasa startuje w soboty zgodnie z harmonogramem dostępnym na: sklep.pgenarodowy.pl

informacje dodatkowe


90 minut

BILETY


normalny: 32 zł
ulgowy: 22 zł
rodzinny: 82 zł

WAŻNE

INFORMACJE

KUP BILET ONLINE


sklep.pgenarodowy.pl

50% zniżki


posiadacze Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny

zadzwoń


+ 48 22 295 95 95

 napisz mail


wycieczki@pgenarodowy.pl

ZNIŻKI

młodzież szkolna, studenci, emeryci i renciści, osoby z niepełnosprawnościami, opiekunowie osób z niepełnosprawnościami

PUNKT WIDOKOWY


w cenie każdego biletu wstępu na wycieczkę