zwiedzaj z nami pge narodowy

.. i poczuj się jak kibic!

Zapraszamy na wycieczki z naszymi przewodnikami po najnowocześniejszym, wielofunkcyjnym obiekcie w Polsce. Na zwiedzających czekają cztery niezwykłe trasy "Piłkarskie emocje", "Poczuj się jak VIP", "Dotknij historii", "Znani i lubiani" oraz punkt widokowy na górnej trybunie stadionu.  Przypominamy, że udział grupy zorganizowanej powyżej 20 osób wymaga rezerwacji telefonicznej lub mailowej.

PAKIECIE  Z WYCIECZKĄ PO PAŁACU KULTURY I NAUKI 10% ZNIŻKI!
 


PIŁKARSKIE EMOCJE

Jedna z najczęściej wybieranych wycieczek, która sprosta oczekiwaniom kibiców w każdym wieku. Tylko tu możesz zobaczyć miejsca, w których przebywały gwiazdy polskiej i światowej piłki nożnej, takie jak Robert Lewandowski czy Christiano Ronaldo.

Godzinny program obejmuje wszystkie najważniejsze miejsca, związane z meczami reprezentacji, takie jak szatnie, strefa odnowy biologicznej czy centrum medialne. 

informacje dodatkowe


60 minut 

bilety


normalny: 22 zł
ulgowy: 15 zł
rodzinny: 57 zł

poczuj się jak vip

PGE Narodowy to nie tylko dom piłkarskiej reprezentacji Polski. To także jedno z najbardziej ekskluzywnych miejsc świata, w których na żywo można uczestniczyć w wielkich sportowych i rozrywkowych wydarzeniach.

Trasa "Poczuj się jak VIP" obejmuje przestrzenie odwiedzane na trasie "Piłkarskie emocje" i specjalne miejsca przeznaczone dla najważniejszych gości PGE Narodowego, komentatorów, a także kibiców.

informacje dodatkowe


90 minut

 

BILETY


normalny: 27 zł
ulgowy: 17 zł
rodzinny: 72 zł

znani i lubiani

Poznaj najpilniej skrywane sekrety związane ze sportowym życiem PGE Narodowego! W jego kuluary wprowadzi Cię dziennikarz sportowy Stefan Szczepłek - wielki pasjonat i znawca piłki nożnej, świadek największych wydarzeń piłkarskich w kraju i zagranicą oraz autor wielu książek o tematyce sportowej.

Trasa startuje w soboty zgodnie z harmonogramem dostępnym na: sklep.pgenarodowy.pl

informacje dodatkowe


90 minut

 

bilety


normalny: 40 zł
ulgowy: 30 zł
rodzinny: 112 zł

DOTKNIJ HISTORII

To trasa dla wszystkich fanów najnowszej historii Polski. Podczas wycieczki poznasz dzieje "starszego brata" PGE Narodowego czyli dawnego Stadionu X - lecia i zobaczysz m.in. historyczny tunel Królaka, tablice pamiątkowe oraz pomnik Kazimierza Górskiego. 

Trasa startuje w soboty zgodnie z harmonogramem dostępnym na: sklep.pgenarodowy.pl

informacje dodatkowe


90 minut

BILETY


normalny: 32 zł
ulgowy: 22 zł
rodzinny: 82 zł

Zwiedzanie Stadionu Narodowego

Będąc w stolicy Polski, nie można ominąć tak ważnego punktu turystycznego, jakim jest PGE Narodowy. Zwiedzanie tego wielofunkcyjnego stadionu sportowego przyniesie wiele frajdy zarówno zagorzałym kibicom, jak i fanom ciekawostek historycznych. Choć nie jest to zabytek Warszawy w typowym tego słowa znaczeniu, w 2012 roku stał się jednym z najważniejszych jej symboli, który warto odwiedzić nawet, nie będąc miłośnikiem futbolu.

Kilka różnorodnych tras wycieczkowych, a także wsparcie wykwalifikowanych przewodników sprawią, że zwiedzanie Stadionu Narodowego będzie niezapomnianym doświadczeniem i dla starszych i dla młodszych kibiców. Ze zwiedzaniem Stadionu Narodowego wiąże się możliwość poznania wielu interesujących anegdot związanych z reprezentacją Polski, a także innymi światowej klasy piłkarzami, którzy mieli do tej pory okazję rozgrywać mecze na murawie PGE Narodowego. Zwiedzanie, w zależności od wybranego rodzaju wycieczki, obejmuje trybuny, punkt widokowy, historyczny tunel Królaka, a nawet część zarezerwowaną na co dzień wyłącznie dla naszej reprezentacji, między innymi: szatnie, strefę odnowy biologicznej czy centrum medialne. W trakcie zwiedzania Stadionu Narodowego zobaczysz kulisy piłkarskich rozgrywek, których nie da się poznać, oglądając mecz wyłącznie w telewizji!

Czytaj więcej

Jakie atrakcje przygotowaliśmy dla Ciebie?

- Niezbędnik każdego kibica, czyli „Piłkarskie emocje”

Podczas tej wycieczki zobaczysz, gdzie przed meczem wypoczywają członkowie naszej reprezentacji, a także ich rywale. Godzinna trasa, pełna piłkarskich faktów i ciekawostek to wspaniały pomysł dla każdego, kto po raz pierwszy gości na murawie i rozpoczyna swoją przygodę ze zwiedzaniem Stadionu Narodowego.

- Wszystko, co najlepsze, czyli „Poczuj się jak VIP”

Jeżeli standardowa trasa to dla Ciebie zdecydowanie za mało, mamy coś specjalnego! Wybierając tę opcję, zobaczysz miejsca, które przeznaczone są dla specjalnych gości podczas piłkarskich rozgrywek na PGE Narodowym. Zwiedzanie na tej trasie pozwoli Ci m.in. poznać kulisy pracy komentatorów i spojrzeć na murawę z ich perspektywy.

- Wielkie osobistości bliżej Ciebie, czyli „Znani i lubiani”

Stadion Narodowy to nie tylko dom naszej reprezentacji, ale również centrum sportowe, kulturalne i rozrywkowe. W każdą sobotę masz okazję odkryć skrywane dotąd tajemnice piłkarskiego świata, a w czasie tej niezwykłej wędrówki po PGE Narodowym zwiedzanie umilą Ci ciekawostki i anegdoty opowiadane przez dziennikarza sportowego, Stefana Szczepłka.

- PGE Narodowy – zwiedzanie z historią w tle, czyli „Dotknij historii”

Zwiedzanie Stadionu Narodowego to nie lada gratka również dla wszystkich tych, którzy nie wyobrażają sobie wycieczki turystycznej bez szczypty faktów i dat czy ciekawostek związanych z przeszłością. Trasa „Dotknij historii” przybliży Ci wygląd i piłkarskie realia, jakie panowały na Stadionie Dziesięciolecia, czyli zanim powstał jego „młodszy brat”- PGE Narodowy. Zwiedzanie odbywa się w soboty według podanego harmonogramu.

Ważne

informacje

KUP BILET ONLINE


sklep.pgenarodowy.pl

50% zniżki


posiadacze Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny

zadzwoń


+ 48 22 295 95 95

 napisz mail


wycieczki@pgenarodowy.pl

ZNIŻKI

młodzież szkolna, studenci, emeryci i renciści, osoby z niepełnosprawnościami, opiekunowie osób z niepełnosprawnościami

PUNKT WIDOKOWY


w cenie każdego biletu wstępu na wycieczkę